Menu

Dohrávka 1.kola Liberec vyhrál v Hradci

Liberec vyhrál v Hradci

14. 09. 2019 - 23:45

V dohrávce 1.kola hokejové extraligy nastoupil Hradec Králové doma proti Liberci. Po první třetině to bylo nerozhodně jedna k jedné, po druhé už hosté vedli a ve třetí výhru pojistili.

Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 9. F. Pavlík (Paulovič, Rosandič), 36. Gaspar (Cibulskis, Cingel), 48. Jergl (Zámorský, Rákos) – 19. Birner (Bulíř, Šmíd), 24. L. Krenželok (Havlín, M. Zachar), 34. L. Hudáček (Birner, Filippi), 49. L. Hudáček (Birner, Knot), 49. P. Jelínek, 54. P. Jelínek. Rozhodčí: Hodek, Kika – Lučan, Kis. Vyloučení: 6:6, navíc Nedomlel (Hradec Králové) 10 minut. Využití: 2:1. Diváci: 4121.

Mountfield HK: Mazanec – Samuelsson, Nedomlel, Cibulskis, Gaspar, Rosandič, F. Pavlík, Zámorský – Perret, Rákos, Smoleňák – R. Pavlík, Cingel, Vincour – Červený, Bičevskis, Paulovič – Miškář, Dragoun, Jergl. Trenéři T. Martinec, Krátoška a P. Svoboda.

Bílí Tygři Liberec: Peters – T. Hanousek, Šmíd, Knot, Derner, Graborenko, Havlín, Kolmann – L. Hudáček, Bulíř, Birner – Lenc, Filippi, Marosz – M. Zachar, P. Jelínek, L. Krenželok – Šír, A. Musil, J. Vlach. Trenéři P. Augusta a Kudrna.