Zde může být vaše reklama.
Sobota 13.7.
Svátek má Markéta
Menu

Jen přes web UEFA Předprodej lístků na EURO pro české fanoušky začne ve středu

Předprodej lístků na EURO pro české fanoušky začne ve středu

foto: fotbal.cz

29. 11. 2019 - 10:08

Čeští fanoušci si už brzy budou moci pořídit vstupenky na zápasy fotbalové reprezentace na mistrovství Evropy 2020.

Evropská fotbalová unie (UEFA) zveřejní všechny podrobnosti a důležité informace k předprodeji v sobotu 30. listopadu dopoledne. Dílčí informace publikuje už v těchto dnech na internetové stránce www.euro2020.com/tickets.

Přesné ceny vstupenek, počty dostupných lístků a další podrobnosti pro české fanoušky tedy budou známé až po losu, který je na programu rovněž v sobotu 30. listopadu v Bukurešti. Až tehdy se totiž česká reprezentace dozví, proti jakým soupeřům a hlavně na jakých stadionech bude hrát.

Největší šanci na získání vstupenek budou mít členové oficiálního Fanklubu fotbalové reprezentace, což je způsob prodeje, který prosazuje UEFA a je běžný i u většiny dalších týmů.

otbalová asociace České republiky (FAČR) navíc už od založení Fanklubu deklarovala, že členové budou mít výhody při nákupu vstupenek na utkání reprezentace.

Stát se členem oficiálního Fanklubu může každý fanoušek na internetových stránkách www.fanklubrepre.cz.

Členové Fanklubu, kteří budou mít zájem o vstupenky, získají unikátní přístupový kód. Samotný prodej vstupenek už totiž bude probíhat přes internetové stránky UEFA (www.euro2020.com/tickets), nikoliv přes FAČR nebo Fanklub.

UEFA EURO 2020 bude poprvé v historii hostit dvanáct měst v různých zemích kontinentu. Hrát se bude v Amsterdamu, Baku, Bilbau, Budapešti, Bukurešti, Dublinu, Glasgow, Kodani, Londýně, Mnichově, Petrohradu a Římě, a to od 12. června do 12. července. Česká reprezentace je jedním z dvaceti týmů, které se na šampionát kvalifikovaly. Další čtyři mužstva vzejdou z dodatečné březnové baráže Ligy národů.

Další články